Przesłona sklepowa 150x90cm, prześwit 10cm

DZI470

truck-icon

Wybierz wersje Cena Stan magazynowy

Cena:
729,39 zł
(netto 593,00 zł)

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Przesłona sklepowa 150x90cm, prześwit 10cm

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Szczegóły
Szerokość x Wysokość 150x90 cm
Prześwit 10 cm
Szyba Bezpieczne szkło akrylowe
Opis produktu

Przesłona sklepowa izolująca klienta od sprzedawcy, urzędnika od petenta czy policjanta w komisariacie. Przesłona zmniejsza ryzyko zarażenia drogą kropelkową przy kontakcie z chorym.

Przesłona od dołu posiada wolną przestrzeń/prześwit umożliwiający przekazywanie dokumentów, paczek czy też innych towarów. Wysokość zależy od wybranego modelu przesłony.

Produkt wykonany z profili aluminiowych anodowanych na srebrno. Przeszklenie z bezpiecznego szkła akrylowego. Przesłonę mocuje się przez przyklejenie do blatu/lady. Klej jest naniesiony na podstawę przesłony, wystarczy zdjąć osłonę kleju i przykleić do wcześniej odłuszczonego np. spirytusem blatu.

Jesteśmy producentem oferowanych przesłon w związku z tym możemy je dopasowywać do Państwa potrzeb. W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta pod numerem telefon 61 893 94 92 lub karta@gabloty.com


Realizacje:

Przesłona łączona z regulowanym kątem

        

Opinie
Ocena 
2020-08-05

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Przesłona sklepowa 150x90cm, prześwit 10cm

Przesłona sklepowa 150x90cm, prześwit 10cm

Przesłona izolująca klienta od sprzedawcy, urzędnika od petenta czy policjanta w komisariacie. Przesłona zmniejsza ryzyko zarażenia przy kontakcie z chorym. Przesłona od dołu posiada wolną przestrzeń umożliwiającą przekazanie dokumentów czy też towarów. Wysokość zależy od wybranego modelu przesłony.