Tablica magnetyczna suchościeralna to następca tablicy do pisania kredą. Zrobiły one rewolucję i stały się kluczowym narzędziem nauki i pracy.

Jak wygląda tablica biała suchościeralna ?

Biała tablica do pisania charakteryzuje się białą powierzchnią magnetyczną, specjalnie utwardzoną, co umożliwia intensywne pisanie po niej. Całość oprawiona jest w estetyczną ramę aluminiową anodowaną na kolor srebrny lub dowolny kolor z palety RAL. Natomiast powierzchnia magnetyczna umożliwia przypinanie za pomocą magnesów lub innych znaczników magnetycznych ważnych notatek lub innych informacji. Biała tablica do pisania może być wykonana w dowolnych rozmiarach w zależności od potrzeb Klienta.

Tablica magnetyczna biała - jak i gdzie wykorzystać jej potencjał?

Tablice magnetyczne suchościeralne, mogą odmienić nasze życie na lepsze. Stanowią one dość częsty element zagospodarowania powierzchni ściany, nierzadko pełniąc przy tym zupełnie inną funkcję niż pierwotne przeznaczenie. 

Najczęściej tablica szkolna biała suchościeralna jest stosowana w biurach i szkołach. Duże tablice znajdziemy dziś prawie w każdej szkolnej sali lekcyjnej lub w firmowych salach konferencyjnych czy nawet domowym gabinecie. Biała tablica do pisania dzięki powierzchni do pisania za pomocą markerów suchościeralnych oraz możliwości korzystania z magnesów i przytwierdzania nimi każdej niezbędnej notatki czy dokumentu, staje się przydatnym narzędziem pracy oraz nauki. Potencjał tablicy jest ogromny i tylko od nas zależy jak go wykorzystamy. Placówki szkolno-oświatowe wykorzystują je najczęściej do zajęć lekcyjnych, gdzie oprócz pisania można przedstawić prezentację. Natomiast w domach lub firmach tablica biała suchościeralna może być wykorzystana jako grafik, planer codziennych zadań, miejsce na ważne informacje, w kuchni z pewnością posłuży jako planer diety, miejsce na przepisy kulinarne czy zadania dla domowników. Nie zapominajmy też o istotnej rzeczy, czyli wykorzystaniu takiej tablicy w pokoju dziecięcym. Tablica biała do pisania markerem to znakomita pomoc dydaktyczna. Na początkowym etapie nauczania można bawić się z dzieckiem magnetycznymi literkami lub cyferkami, co z pewnością ułatwi przyswajanie wiedzy. Dzieci mogą na tablicy rozwijać pasje plastyczne, natomiast w pokoju nastolatków sprawdzi się jako narzędzie praktyczne, miejsce na zapisywanie ważnych zadań czy też nada indywidualnego charakteru pomieszczeniu nastolatka.

Tablice białe mag-such. 

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów