Jesteśmy wieloletnim producentem gablot, tablic i map w oprawach. Jednym z naszych produktów są gabloty wystawowe lub jak inaczej gabloty wystawiennicze. Jak sama nazwa wskazuje znajdują zastosowanie do eksponowania, wystawiania czy też przechowywania własnych kolekcji np. modeli, autek, pucharów, medali i wielu innych.

Gabloty ekspozycyjne - rodzaje i zastosowanie

Oprócz standardowych produktów typu gablota wystawowa, przede wszystkim wykonujemy zlecenia zindywidualizowane. Każdy klient dopasowuje produkt konkretnie pod siebie, swoje potrzeby i możliwości. Gabloty wystawiennicze mogą mieć formę gabloty do powieszenia na ścianie np. do wyeksponowania pucharów lub statuetek. Gablota ekspozycyjna może być w formie stojącej, przeszklonej szafy, gdzie stawiamy różnego rodzaju nagrody, puchary, wazony i inne. Z takimi gablotami spotykamy się szczególnie w urzędach, firmach, szkołach czy muzeach. Gabloty wystawiennicze wolnostojące  z uchlnym górnym szkrzydłem to kolejny z produktów. Tego typu gablota wystawowa znajduje swoje miejsce szczególnie w muzeach, gdzie można wyeksponować monety, różnego rodzaju bronie i inne eksponaty. Często się zdarza, że firmy zamawiają takie gabloty wystawiennicze, aby zamieścić w nich makiety istniejących lub planowanych budowli. 

Jak widać wybór nie jest mały, a i zastosowań jest sporo.

Gablota wystawowa - wykonanie

Gabloty naszej produkcji wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Konstrukcja to profile aluminiowe, anodowane na kolor srebrny. Do przeszkleń stosujemy szkło hartowane lub bezpieczne szkło akrylowe czyli pleksi. Każda z gablot zabezpieczona jest zamkiem przed dostaniem się do nich osób niepowołanych. 

Jak każdy z nas wie, dodatki są najważniejsze, dlatego aby sporstać oczekiwaniom proponujemy do naszych gablot opcje dodatkowe jak np. podświetlenie LED, które pięknie podświetli eksponaty, wybór koloru konstrukcji z palety RAL pozwoli dopasować gabloty wystawienniczne do wystroju pomieszczeń, w których będą się znajdować i ostatnia z poropozycji to możliwość wykonania podłoża filcowego zgodnie z wzornikiem co ociepli gablotę. 

Gabloty wystawowe  

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów