Oferowane przez nas planery miesięczne magnetyczna to funkcjonalne tablice, które  w łatwy sposób ułatwią organizację pracy w firmie lub gospodarstwie domowym na różnych obszarach. Planer miesięczny ma powierzchnię suchościeralną, więc zawsze może być wytarty do czysta, a gwarancja nie ścieralności samego nadruku pozwoli korzystać z niego przez długie lata. Ponadto planer miesięczny magnetyczny współgra z wszelkiego rodzaju magnesami i znacznikami magnetycznymi, co na pewno spodoba się dzieciom i zaangażuje je w proces planowania. Całość oprawiona jest w ramę aluminiową anodowaną na srebrno z  lub dowolny kolor z palety RAL oraz narożniki z tworzywa. Oprócz standardowych wymiarów, które mamy w ofercie, jesteśmy w stanie wykonać na życzenie klienta dowolny rozmiar planera. Możliwość doboru koloru ramy oraz wymiaru pozwala na dopasowanie tablicy praktycznie do każdego wnętrza.

Jak w pełni wykorzystać planer miesięczny magnetyczny?

Przede wszystkim planer miesięczny należy umieścić w widocznym miejscu, gdzie zarówno domownicy jak i  pracownicy często bywają i mimowolnie będą na niego spoglądać. Kolejny krok to uzupełnienie planera. Wszystkie sprawy, plany, notatki wpisujemy na bieżąco lub oznaczamy magnesami, nie zajmuje to dużo czasu, a uwolni umysł od pamiętania o wszystkim.Kiedy już mamy tak zorganizowany planer miesięczny magnetyczny cała reszta dzieje się sama. Planer zakomunikuje zadania do wykonania, zaangażuje również dzieci w cały proces planowania, a puste pola zainspirują do działania.Już nie trzeba kreślić, wyrywać kartek z kalendarza czy notatnika, ponieważ w łatwy i przyjemny sposób możemy zetrzeć niepotrzebne zapiski lub przełożyć znaczniki magnetyczne w odpowiednie miejsce.

Planer miesięczny w montażu jest bardzo prosty, nie wymaga angażowania fachowców. Do zakupionego produktu dołączamy standardowo zestaw montażowy wraz z instrukcją. Możemy również w naszym sklepie dobrać akcesoria do każdego planera takie jak markery, ścieraki i różne znaczniki magnetyczne.

Tablice z nadrukiem miesiąca 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów