Planer roczny suchościeralny, który oferujemy to nic innego jak wydruk roku przeniesiony na tablicę  i oprawiony w ramy aluminiowe. Planery roczne są bardziej zaawansowane i wymagają od nas większego zaangażowania, szczególnie, gdy chcielibyśmy wypełnić grafik na cały rok. Oczywiście nie ma takiej konieczności, można małymi kroczkami dzień po dniu planować zadania czy nanosić terminy. Planer roczny jest o tyle bardziej wygodny, że możemy zaznaczyć sobie na przestrzeni całego roku ważne daty: urodzin, imienin, rocznic, świąt, wyjazdów, urlopów, czyli takich wydarzeń, które z góry są znane. Wtedy tylko rzut oka na planer i nie umknie nam żadne ważne wydarzenie. 

Planer roczny suchościeralny możemy użytkować na dwa sposoby. Poprzez pisanie na nich markerami suchościeralnymi lub oznaczanie magnesami i dowolnymi znacznikami magnetycznymi. Atutem naszych planerów jest fakt, że nadruk wykonany jest w technologii uniemożliwiającej jego usunięcie, także można go intensywnie użytkować bez obawy, że z upływem czasu wyblaknie czy się zetrze. Co do samego wzoru nadruku roku oferujemy planer roczny 2021 do druku w dwóch wariantach: z zaznaczonymi weekendami w kolorze szarym oraz drugi wariant bez zaznaczonych weekendów z dodatkiem koloru fioletowego. Oczywiście na życzenie klienta planer roczny do druku możemy zaprojektować w dowolnej kolorystyce i dowolnym układzie pod wytyczne Klienta.

Planer roczny sprawdzi się jako grafik urlopów w każdej firmie, również jako planer realizowanych przez poszczególnych pracowników projektów, do użytku w gospodarstwach domowych jako grafik domowników. Dzięki możliwości wyboru kolorystyki ramy, nadruku i wymiaru, planer wpasuje się w każde pomieszczenie i wnętrze.

Stosując planer roczny suchościeralny oszczędzamy czas, uczymy się organizacji, porządku i planowania, a przede wszystkim odciążamy swój umysł od natłoku spraw. Chwilę zerknięcia na planer i już wiemy co i kiedy, więc nie ma konieczności zapamiętywania wszystkiego i przeciążania pamięci.

Planery roczne 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów