Gablota na sztandar to obowiązkowy element wyposażenia każdej placówki oświatowej, urzędu lub innej instytucji, która może poszczycić się własnym sztandarem. Nadanie sztandaru jest ogromnym wyróżnieniem, dlatego też powinniśmy czcić go nie tylko podczas oficjalnych uroczystości, ale również zadbać o odpowiednią oprawę dla niego poza nimi. Większość czasu proporzec jest nieużywany, dlatego zadbajmy w najlepszy możliwy sposób, aby przez lata prezentował się jak najlepiej. Aby proporzec się nie kurzył, nie niszczył i tkanina z haftem powieszona była w odpowiedniej pozycji - co zminimalizuje skutki upływu czasu, należy zadbać o odpowiednie przechowanie go, a jednocześnie wyeksponowanie.

Dlatego rozwiązaniem jakie polecamy jest gablota na sztandar, która wykonana jest  z najwyższej jakości profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny, odpornych na upływ czasu i wilgoć. Ze względów bezpieczeństwa, szczególnie w szkołach, w drzwiach gabloty na sztandar zastosowano bezpieczne szkło akrylowe i zaokrąglone narożniki z tworzywa sztucznego. W przypadku dużych proporców wymagających większej gabloty na sztandar, zamiast podpórek, montujemy siłowniki, dzięki którym nie musimy wkładać wysiłku w otwarcie lub zamknięcie gabloty na sztandar.

Kiedy już zdecydowaliśmy się na wybór miejsca, które pozwoli na odpowiednią ekspozycję naszego sztandaru, warto zadbać o detale, które dopasujemy do tego miejsca, tak aby wszystko tworzyło spójną całość. Dobrym rozwiązaniem jest doświetlenie każdego detalu na naszym proporcu poprzez wybór oświetlenia gabloty na sztandar. Nie mniej ważne jest tło na jakim zostanie zawieszony sztandar.  Gablota na sztandar z naszej oferty może mieć tradycyjne białe tło albo możemy pokusić się  o wybór koloru okleiny spośród wzornika RAL. Jednak najciekawsza propozycja to tło z cienkiego miłego w dotyku filcu, które idealnie komponuje się z tkaniną sztandaru, podkreśla jego piękno i ważność.

Gabloty na sztandar produkowane są w standardowych rozmiarach, ale również pod nietypowe zamówienie klienta.

Gabloty na sztandar 

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów