Tablica pcv z nadrukiem to jeden z naszych sztandarowych produktów. 

Krótka charakterystyka tablic pcv z nadrukiem

Tablice, które oferujemy to wysokiej jakości produkty, wykonane na sztywnym podkładzie PCV z naniesionym nadrukiem gotowym lub nadrukiem klienta. Całość pokryta jest specjalnym utwardzonym laminatem, który odbija światło i co najważniejsze daje powierzchnię suchościeralną z gwarancją nieścieralności nadruku. Tablica oprawiona jest w ramy aluminiowe anodowane na srebrno lub malowane na dowolny kolor z palety RAL. Oprócz możliwości pisania po tablicach, możemy przyczepiać do nich wszelkie magnesy i znaczniki magnetyczne, gdyż wszystkie tablice pcv z nadrukiem mają powierzchnię magnetyczną.

Zastosowania tablic z nadrukiem

Zamiast używać tradycyjnych papierowych kalendarzy czy notatników, możemy skorzystać z tablic z nadrukiem. Organizacja notatek, wytycznych, zadań, terminów, spotkań staje się banalnie prosta i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Dlatego też w biurze, gabinecie domowym, szkole i wielu innych placówkach tablica pcv z nadrukiem jest idealnym rozwiązaniem.

Za co klienci kochają tablice pvc z nadrukiem?

Przede wszystkim wygodna organizacja pracy lub zadań domowych. Tablica pvc z nadrukiem pozwala na  sprawne i szybkie zaplanowanie wszelkich zadań: np. produkcji, montażu, serwisów, pracy nauczycieli w szkołach, przedszkolach czy uczelniach. Także w gospodarstwach domowych znajdzie swoje zastosowanie jako tablica motywacyjna lub do planowania obowiązków domowników.

Szybkie i proste ścieranie napisów bez brudzenia rąk to niewątpliwa zaleta, która odstawia do lamusa tradycyjne papierowe notatki . Nadruk z gwarancją nie ścieralności - czyli nie musimy się martwić, że straci kolor czy wyrazistość, przez cały okres użytkowania pozostaje niezmienny. Co jest bardzo istotne - tablica pvc z nadrukiem nawet z upływem czasu, nie blaknie. Także sam montaż jest prosty i nie wymaga pomocy fachowców. Dokonując zakupu wybranej tablicy otrzymujemy w komplecie zestaw montażowy wraz z instrukcją.

Tablice z nadrukiem 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 81 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 81 elementów