Gablota na puchary powstała z myślą o przechowywaniu, a jednocześnie eksponowaniu w niej pucharów, statuetek, proporców, pamiątek i innych nagród. 

Gabloty na puchary - rodzaje, wykonanie

Produkujemy gabloty na puchary w następujących wersjach:

  • gabloty z drzwiami unoszonymi do góry, z pełnymi bokami o podłożu białym lub lustrzanym,

  • gabloty z drzwiami unoszonymi do góry, natomiast boki są przeszklone, podłoże białe lub lustro,

  • gabloty z drzwiami otwieranymi na bok, boki pełne, podłoże białe lub lustro,

  • gabloty z drzwiami otwieranymi na bok, boki przeszklone, podłoże białe lub lustro.

Wszystkie gabloty na puchary wykonywane są w standardowych rozmiarach, ale także pod wymiar Klienta. W zależności od rozmiaru  wyposażone są w odpowiednią ilość półek z grubego szkła hartowanego. Konstrukcja wszystkich gablot wykonana jest z profili aluminiowych anodowanych na srebrno, co gwarantuje trwałość i odporność przed korozją oraz promieniami UV. Narożniki ze względów bezpieczeństwa są zaokrąglone i wykonane z tworzywa. Ponadto, aby nasze cenne eksponaty nie dostały się w niepowołane ręce lub nie uległy zniszczeniu gabloty na puchary posiadają zamki patentowe na klucz.

Dodatkowo w celu podkreślenia ekspozycji możemy skorzystać z oświetlenia LED, które w połączeniu ze szkłem hartowanym daje ciekawy efekt wizualny. Gablota na puchary cena akceptowalna nawet z licznymi zmianami czy dodatkami.

Zastosowanie gablot na puchary / trofea

Gabloty na puchary dedykowane są przede wszystkim dla szkół, przedszkoli, klubów sportowych, wędkarskich i innych placówek zrzeszających młodzież czy osoby zajmujące się zawodowo określonymi dziedzinami nauki. Gablota z wyeksponowanymi nagrodami, wyróżnieniami zawieszona w szkole czy innym miejscu, staje się motywacją do dalszego działania, doskonalenia umiejętności oraz buduje poczucie wspólnoty. Również dla osób prywatnych gablota na puchary to świetne i godne polecenia rozwiązanie. Sportowcy, uczestnicy konkursów i olimpiad lub inne osoby zdobywające osiągnięcia w  danej dziedzinie mogą zaoszczędzić mnóstwo miejsca na półkach czy komodach, wykorzystując schludną i estetyczną gablotę na puchary.

Gablota na puchary cena adekwatna do jakości i wykonania, posłuży z pewnością na wiele długich lat zarówno w urzędach, placówkach edukacyjnych, firmach czy też gospodarstwach domowych. Zapraszamy na zakupy, na pewno znajdziesz idealną gablotę na trofea. 

Gabloty na puchary 

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów