Wszyscy znamy i pamiętamy tablice kredowe. Tradycyjny ciemno  zielony kolor, dyżury przy ścieraniu tablicy, przygotowanie kredy - wspomnienia z lat szkolnych.Tablica kredowa jest ponadczasowa i można powiedzieć, że posiada duszę.Tablice kredowe na ścianę  wisiały w każdej klasie, dodatkowo posiadały zamykane skrzydła.Tak jak kiedyś, tak i  dziś służą do pisania i rysowania, prowadzenia dydaktyki przez nauczycieli. Tablica kredowa na ścianę jest podstawowym  narzędziem pracy nauczyciela, pozwala na szybkie przedstawienie materiału lub poszczególnych zagadnień za pomocą kredy lub markerów kredowych. Ich zaletą jest wytrzymałość i ponadczasowość. Tablice kredowe oprócz możliwości pisania po nich, posiadają właściwości magnetyczne umożliwiające mocowanie kartek, obrazków, prezentacji, fotografii i wielu innych pomocy edukacyjnych. Tablice kredowe posiadają w zestawie półeczkę, na której można odłożyć kredę, gąbkę, markery lub inne przybory, które chcemy mieć pod ręką.

Małe tablice kredowe doskonałe są do biur domowych lub pokoju dziecięcego. Wszystkie dzieci uwielbiają rysować i pisać kredą, bawić się w kalambury lub rozwijać talenty plastyczne. Przez zabawę dzieci młodsze  w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym rozwijają zdolności manualne, ćwiczą motorykę i wytrzymałość ręki. Starsze dzieci wykorzystują tablice kredowe do rozwiązywania zadań,notowania informacji, przyczepiania znacznikami magnetycznymi różnych ważnych notatek,  jak również taka mała tablica kredowa może stanowić ozdobę pokoju.Coraz częściej tablice kredowe pojawiają się w kuchniach domowych. Wykorzystywane do zapisywania na przykład brakujących składników spożywczych-list zakupowych, rozpisywania diet czy przekazywania informacji między członkami rodziny oraz miłych i zabawnych tekstów. Kolorowe kredy dają nam mnóstwo możliwości twórczych na powierzchni tablicy. Tablica kredowa na ścianę ciemnozielona ma wpływ uspokajający na nasz umysł i nie męczy oczu.

Tablice kredowe mają zastosowanie również w gastronomii. Dzięki ich cechom wizualnym wykorzystywane są jako wystrój lokali gastronomicznych takich jak restauracje, lodziarnie i kawiarnie czy bistro. Zapisywane są na nich oferty dnia, promocje lub godziny otwarcia.

Tablica kredowa na ścianę może być wykonana w wielu wariantach wielkościowych  dostosowanych do potrzeb klienta.Kolor ramy również można zindywidualizować na dowolny kolor z palety RAL.

Tablica kredowa jest ponadczasowa, rozwija kreatywność użytkowników , posiada ogromny potencjał w zastosowaniu, a jej dodatkowym atutem jest łatwość utrzymania oraz niski koszt eksploatacji.

Tablice kredowe 

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów