Gabloty wiszące naszej produkcji charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Zastosowanie najlepszych materiałów i dokładność na każdym etapie produkcji, zapewnia trwałość, solidność i zadowolenie Klientów. Gablota wisząca może być wykonana w dowolnej konfiguracji według uzgodnionych z Klientem rozmiarów. Gabloty wiszące idealnie wpasowują się w otoczenie. Dzięki możliwości wyboru koloru ramy z palety RAL może stanowić wystrój praktycznie każdego pomieszczenia. Gablota wisząca szklana w zależności od jej rodzaju może mieć drzwi z osadzonym szkłem np. w przypadku gablot przesuwnych lub bezpiecznym szkłem akrylowym w drzwiach otwieranych.

Gabloty wiszące - rodzaje i zastosowanie

  • gablota wisząca jednodrzwiowa z podkładem magnetycznym, korkowym lub tekstylnym,

  • gablota wisząca dwudrzwiowa z podkładem magnetycznym, korkowym lub tekstylnym,

  • gablota szklana wisząca z drzwiami przesuwnymi o podłożu magnetycznym, korkowym lub tekstylnym,

  • gablota wisząca z tablicą o podłożu magnetycznym, korkowym lub łączonym.

Najczęściej spotykanymi gablotami zawieszanymi są gabloty wiszące jednodrzwiowe, gdzie mamy możliwość powieszenia takiej gabloty z drzwiami otwieranymi do boku lub do góry. Urzędy, instytucje, firmy, przychodnie, szkoły najczęściej korzystają z tego typu rozwiązań prezentacji wizualnej wszelkich ogłoszeń, informacji, wzorów pism do wypełnienia. Gablota wisząca szklana sprawdzi się idealnie na zewnątrz budynków - urzędów, kościołów, czy przy wszelkiego rodzaju atrakcjach turystycznych. Dodatkowym atutem gablot jest możliwość doposażenia ich w oświetlenie LED. Często chcąc bardziej wyeksponować zamieszczone w gablocie treści, oświetlenie dodatkowo przyciągnie uwagę przechodniów, czy też innych osób, a jednocześnie nada waloru atrakcyjności gablocie. Gablota wisząca to produkt jak najbardziej solidny, odporny na warunki atmosferyczne i elegancki. Wszystkie gabloty zabezpieczone są przed dostaniem się do nich niepowołanych osób poprzez zamontowane w nich zamki. 

Gablota szklana wisząca czy też gablota wisząca to produkty objęte gwarancją, Klienci mogą się cieszyć produktem trwałym, wysokiej jakości, dokładności wytworzenia z uwzględnieniem detali, a jednocześnie nowoczesnym designem.

Gabloty wiszące 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów