Wśród naszych produktów znajdziecie Państwo między innymi gabloty wolnostojące. Gabloty stojące oferujemy w kilku wariantach do wewnątrz pomieszczeń oraz do wykorzystania na zewnątrz. Wszystkie nasze gabloty wykonane są z solidnej konstrukcji, odpornej na działanie warunków atmosferycznych, co ma szczególne znaczenie przy gablotach stosowanych na zewnątrz. Nogi wykonane z jednolitego profilu, co znacząco wpływa na wzmocnienie całej konstrukcji gabloty. Drzwi gabloty stojącej zabezpieczone są uszczelką zapobiegającą przedostawaniu się wody do wewnątrz, natomiast szyba w zależności od gabloty jest z bezpiecznego szkła akrylowego lub litego poliwęglanu. Ewentualna dewastacja gabloty nie narazi osób postronnych na skaleczenie, jakby to mogło mieć miejsce w przypadku odłamków ze szkła tradycyjnego. Gabloty wolnostojące posiadają zamontowane zamki, więc są zamykane na klucz, co chroni zawartość przed przypadkowym bądź celowym zniszczeniem.

Gabloty wolnostojące - zastosowanie

Gabloty wolnostojące zewnętrzne to doskonałe miejsce informacyjne dla przechodniów, mieszkańców osiedli, kurierów, petentów, rodziców uczniów, pacjentów, klientów czy pracowników. Któż z nas nie spotkał się z taką formą informacji….? Przed urzędami często posadowione są gabloty stojące, które informują nas o godzinach pracy lub aktualnościach. Przed kościołami również spotkamy się z taką formą prezentacji informacji. Sporo osiedli jest na tyle rozbudowana, że kurierzy dostarczający paczki mogliby mieć problem z odnalezieniem danego adresu, dlatego gablotka z mapą osiedla jest w tym przypadku idealnym rozwiązaniem. Na terenach wiejskich, gdzie często nie ma możliwości dotarcia z informacjami do wszystkich mieszkańców, odpowiednie rozmieszczenie gablot w kluczowych punktach jak np. przy sklepie, przystanku czy głównej uliczce, będzie doskonałym medium informacyjnym. Są to typowe zastosowania, z którymi spotykamy się na co dzień. Jednak można wykorzystać gabloty wolnostojące zupełnie inaczej np. do wystaw plenerowych przedstawiając galerię fotografii danego artysty.

Natomiast jeśli chodzi o zastosowanie gablot wolnostojących wewnętrznych to sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Zaletą tego typu gablot jest ich mobilność, bez przeszkód można je przestawiać w miejsce gdzie są potrzebne. Gabloty stojące wewnętrzne wykorzystuje się w urzędach, instytucjach, biurach, muzeach, kinach i wielu innych. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba prezentacji wizualnej informacji, reklamy, ogłoszeń, fotografii czy też innych eksponatów. 

Gabloty wolnostojące przyciągną uwagę dzięki możliwości zamontowania w nich oświetlenia LED, wybraniu odpowiedniego rodzaju i koloru podłoża lub wybrania innego koloru całej konstrukcji gabloty.

Gabloty wolnostojące 

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów