Identyfikatory do kluczy znany również jako zawieszka do kluczy to kolejny niezbędny dodatek w naszym asortymencie. Przywieszka do kluczy wykonana jest z wysokiej jakości transparentnego plastiku metodą wtryskową. Tego typu elementy produkuje się na wtryskarkach przemysłowych przy dużym ciśnieniu i dość wysokiej temperaturze. Materiał jest wtryskiwany do specjalnie przygotowanej do tego wcześniej formy. Następnie wyjmowany z formy ręcznie lub automatycznie i poddawany jest obróbce. Metoda ta  jest nie tylko stosowana przy produkcji zawieszki na klucze, dokładnie tak samo wykonuje się klocki lego czy inne elementy z plastiku. 

Dlaczego ten, a nie inny identyfikator do kluczy?

Identyfikator do kluczy, który oferujemy naszym klientom jako akcesorium, można kupić wraz z produkowanymi przez nas wyrobami, ale też osobno. Zawieszka do kluczy jest dostępna w wielu kolorach, a dokładniej w dziesięciu. Zaczynając od bezbarwnego poprzez ciemny róż, czerwony, fioletowy, niebieski, pomarańczowy, różowy, seledynowy, zielony, na żółtym kończąc. Między zewnętrznymi ściankami zawieszki na klucze jest wolna przestrzeń na wsunięcie etykiety z opisem. Jak już wcześniej wspomnieliśmy identyfikator do kluczy jest dwustronny i etykietę można opisać po obu stronach zawieszki na klucze. Dzięki takiemu rozwiązaniu opis klucza, kluczy lub chipów jest zawsze widoczny. Również samo zawieszenie klucza lub chipa z identyfikatorem do kluczy jest proste i nieskomplikowane. Na kółeczku, które posiada zawieszka do kluczy, zawieszamy nasz chip lub kluczyk. Bez tego elementu identyfikator do kluczy byłby bezużyteczny.  

Gdzie się sprawdzą takie identyfikatory do kluczy?

Zawieszki na klucze sprawdzają się nie tylko w obiektach noclegowych, ale także w  domach, biurach, salonach samochodowych, instytucjach takich jak szkoły, przedszkola czy uczelnie, domy studenckie, siłownie, obiekty kulturalne, placówki zdrowia, wszelkiego rodzaju firmy i wiele innych. Wszędzie tam, gdzie jest potrzeba rozróżnienia punktów dostępu do odpowiednich pomieszczeń, pokoi, czy szafek, tam znajdą swoje zastosowanie.

Sposób sprzedaży zawieszek na klucze

Zawieszki na klucze można zakupić w zestawach po 50 sztuk, a także sprzedawane są na sztuki. Dla niezdecydowanych na kolor,  zawieszki na klucze występują w wersji różnych  kolorów w jednym opakowaniu czyli wersji mix. Przywieszka do kluczy dzięki intensywnym kolorom jest widoczna i ułatwia  jej w torbie czy plecaku. Ponadto znajdują szerokie zastosowanie w gablotach czy na tablicach, gdzie można je uporządkować wg własnych potrzeb. Estetyczna jakość wykonania oraz różnorodność kolorystyczna zawieszek mają wpływ dekoracyjny w pomieszczeniach.

Zawieszki do kluczy 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów