Gablota na medale  to produkty specjalnego przeznaczenia, stworzone do eksponowania dużej ilości medali, odznak lub orderów.

Gablotka na medale oraz odznaczenia - wykonanie

Gabloty na medale wykonane są z materiałów najwyższej jakości materiałów. Ramy to anodowane aluminium, co zabezpiecza przed korozją i brudem, połączone narożnikami z tworzywa, co daje bezpieczeństwo użytkowania. Powierzchnia tablicy może być dowolna, zarówno magnetyczna biała lub w dowolnym kolorze wg wzornika, tekstylna w wybranym kolorze, korkowa idealna do wpinania medali oraz pokryta filcem co ociepla wnętrze. Drzwi gabloty na medale mogą mieć osadzone szkło hartowane lub bezpieczne szkło akrylowe czyli tzw. pleksi. Drzwi zabezpieczone są zamkiem na klucz, aby uniemożliwić dostanie się do gabloty osób nieupoważnionych, szczególnie kiedy taka gablota zawieszona jest np. w szkole. Dodatkowo jest możliwość wyboru przez klienta dowolnego koloru ramy zgodnie z kolorystyką RAL oraz podświetlenia LED gabloty na medale co na pewno uatrakcyjni podziwianie eksponowanych odznak. 

Gablota na medale - zalety wykorzystania

Gablotka na medale może być idealnym prezentem dla osoby, która osiąga jakieś sukcesy w danej dziedzinie i zdobywa medale. W łatwy sposób można je uporządkować w gablocie np. zgodnie z chronologią ich zdobywania. Medale mogą być zawieszone na haczykach lub też przymocowane za pomocą magnesów. Rozmiar gabloty na medale wykonujemy pod wymiary Klienta, w zależności od możliwości oraz ilości odznak, które chcemy umieścić w gablocie. Gablota na medale przeznaczona jest do montażu ściennego, który dzięki załączonej instrukcji i zestawowi montażowemu jest prosty i nie wymaga wzywania fachowców. Wszelkie gabloty na medale znajdą zastosowanie w domach, szkołach szczególnie o różnych profilach sportowych lub edukacyjnych oraz firmach, gdzie również przyznawane są różnego rodzaju odznaczenia np. za produkty, jakość i inne.

Zachęcamy do skorzystania z zakupu naszych produktów, szczególnie tak nietypowych jak gablotka na medale. W swojej ofercie posiadamy gabloty wolnostojące oraz takie na ścianę. 

Gabloty na medale 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów