Obok tablic magnetycznych i korkowych, tablica materiałowa to najbardziej popularne rozwiązanie wykorzystywane głównie w placówkach oświatowych: przedszkolach, szkołach, firmach, urzędach, a także w gospodarstwach domowych. Tablica na rzepy doskonale pasuje do pomieszczeń, w których mieszczą się stowarzyszenia, różnego rodzaju koła wędkarskie lub inne małe organizacje, gdyż nadają klimatu pomieszczeniu dzięki dowolnej kolorystyce tkaniny.

Tablica tekstylna -  zalety 

  • różnorodność kolorów powierzchni - tablica materiałowa w standardzie produkowana jest w 4 kolorach (czerwony, niebieski, zielony i szary) lub za dopłatą możliwy jest wybór spośród 27  innych kolorów,

  • wyróżnia nas jakość wykonania - tablica materiałowa oprawiona w ramy aluminiowe anodowane na kolor srebrny co zapewnia trwałość i odporność, narożniki z tworzywa, dzięki którym tablica na rzepy nie ma ostrych krawędzi oraz solidny trwały i twardy podkład, co daje wieloletnią trwałość nawet przy intensywnym wpinaniu pinezek,

  • łatwy montaż - tablica materiałowa posiada zestaw montażowy wraz z instrukcją umożliwia samodzielny montaż bez konieczności pomocy fachowców.

W zależności od ilości powierzchni jaką dysponujemy stałe materiałowe tablice produkowane są w kilku rozmiarach standardowych, oraz na życzenie Klienta pod konkretny rozmiar. Tablica materiałowa na rzepy może zostać powieszona w pionie jak i w poziomie, co daje więcej możliwości wykorzystania. Struktura tkaniny i kolorystyka ocieplą i ozdobią każde wnętrze. 

Tablica tekstylna to produkt szczególnie dedykowany dla szkół, firm i gospodarstw domowych. W łatwy sposób można wpinać karteczki z ważnymi informacjami, przypomnienia, listy zadań do wykonania, prace młodszych domowników. Tablica materiałowa w placówkach szkolnych oprócz możliwości zawieszenia ważnych informacji dla rodziców i uczniów, stałe tablice materiałowe sprawdzają się także jako ekspozytory prac uczniów, gazetek klasowych lub jako pomoc w sekretariacie. Tablica na rzepy pozwala na przypinanie elementów nie tylko pinezkami, ale również elementów na podkładzie z rzepa. Wybór koloru podkładu sprawia, że możemy dopasować tablice materiałowe praktycznie do każdego wnętrza, nadać mu charakteru i przytulności.

Tablice tekstylne 

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów