Każdy z nas z pewnością przyzwyczaił się, że w sali lekcyjnej centralne miejsce na ścianie zajmuje tablica zielona do pisania kredą. Trudno było sobie wyobrazić, że nowoczesne technologie wyprą tradycyjne tablice, dając w zamian nowoczesne narzędzia jakimi są między innymi tablice magnetyczne suchościeralne z nadrukiem kratki. Tablica w kratkę to idealne narzędzie wspomagające pracę pedagogów w  w placówkach szkolno-oświatowych. Tablica kratka jest niezastąpiona w nauce matematyki, gdyż ułatwia rysowanie wykresów i figur geometrycznych szczególnie na początkowym etapie nauczania.

Tablica z nadrukiem kratki nie tylko dedykowana jest dla szkół. Może doskonale sprawdzić się w domu. Ułatwi dziecku przezwyciężenie stresu związanego z pisaniem przy tablicy w szkole, ale również posłużyć może jako organizer. Tablica kratka jest nie tylko suchościeralna, ale i magnetyczna, więc można za pomocą magnesów przyczepić do niej plan lekcji lub wiele innych elementów, które spersonalizują pokój dziecka. Rysowanie po jej powierzchni to z pewnością ciekawa i kreatywna zabawa.

Kolejnym klientem, któremu dedykujemy niniejsze tablice to biura, w których ogromne znaczenie ma estetyka zapisu.

Tablica kratka - cechy i zalety

  • Nadruk kratki na tablicy jest w wymiarach 5x5cm,

  • tablica w kratkę posiada gwarancję nieścieralności, więc można na niej pisać markerami suchościeralnymi przez wiele lat, bez obawy, że nadruk się zetrze,

  • Każda tablica w kratkę posiada powierzchnię magnetyczną, więc można używać na niej magnesów lub innych znaczników magnetycznych, które w szkole przyciągną uwagę uczniów, zaś w firmie uatrakcyjnią prezentację,

  • Tablica jest oprawiona w elegancką i estetyczną ramę aluminiową anodowaną na kolor srebrny z narożnikami z tworzywa,

  • Rozmiar tablicy dostosowany do potrzeb klienta,

  • prosty samodzielny montaż - do produktu dołączony zestaw montażowy wraz z instrukcją,

  • tablica kratka może być w tradycyjnej formie do zawieszenia na ścianie, ale także w wersji stojącej, jako skrzydła tryptyka lub w formie tablicy obrotowej.

Tablice w kratkę 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów