Tablica do szkoły to niezbędne narzędzie do pracy każdego pedagoga. Współczesne tablice wykraczają poza swój tradycyjny wygląd i są dużo funkcjonalniejsze od starszych modeli. 

Warianty tablic szkolnych

Wśród propozycji szkoła tablica znajdziemy między innymi:

  • tablice tekstylne,

  • tablice korkowe,

  • tablica z nazwą szkoły,

  • tablice zielone do pisania kredą tak zwane tryptyki,

  • tablice z dowolnym nadrukiem (np. linii, pięciolinii, kratki czy układem współrzędnych),

  • tablice kombi o łączonych powierzchniach,

  • tablice białe i srebrne suchościeralne.

Oprócz tradycyjnych tablic oferujemy również typowe dla pracy pedagogów tablice typu plan lekcji, planery tygodniowe, miesięczne i roczne, a także wszelkiego rodzaju tablice parawany idealne do ekspozycji ogłoszeń, gazetek czy prac uczniów, które wpasowują się w kategorie tablic szkolnych.

Tablice zielone do pisania kredą, choć nadal dostępne to mimo wszystko zostają po mału wypierane przez tablice szkolne suchościeralne, gdyż są łatwiejsze w utrzymaniu czystości i eliminują pył kredowy powstający przy ścieraniu, co ma niemałe znaczenie dla alergików. 

Tablica do szkoły może się różnić sposobem montażu i konfiguracją. Mogą to być tablice obrotowe, stojące, na kółkach, czy też ścienne. Powierzchnia może być suchościeralna i magnetyczna, do wpinania, tekstylna lub łączona. Kombinacja powierzchni umożliwia pisanie markerami suchościeralnymi po powierzchni tablicy lub przyczepianie magnesami informacji niezbędnych do nauczania. Natomiast tablice z gotowym nadrukiem ułatwiają pracę nauczyciela szczególnie na początkowym etapie nauczania czyli tablica w 3-linie, tablica kratka, tablica pięciolinia i wiele innych w zależności od potrzeb Klienta. Każda tablica do szkoły oprócz wyboru modelu ma kilka wariantów rozmiarowych, co pozwala dopasować jej wielkość do sali, ściany, tam gdzie będzie zamontowana. Tablica z nazwą szkoły może być doskonałą wizytówką przy okazji drzwi otwartych, na pewno przyciągnie to uwagę gości. Szkoła tablica to praktycznie jedność, nie ma sali czy korytarza, gdzie nie wisiałaby conajmniej jedna tablica szkolna.

Tak ogromny wybór tablic szkolnych sprawia, że każdy Klienta znajdzie w naszej ofercie produkt spełniający nawet najwyższe oczekiwania. Tablica szkolna sprawia, że prowadzenie zajęć lekcyjnych jest bardziej efektywne. 

Dlaczego warto wybrać nasze tablice?

Jesteśmy na rynku już wiele lat, więc wiemy dokładnie jak spełnić oczekiwania Klienta. Używamy produktów najwyższej jakości. Nasze tablice są wykonane z należytą starannością, są trwałe,a  oprawa z ram aluminiowych anodowanych na srebrno lub dowolny kolor z palety RAL, nadaje tablicom estetycznego i eleganckiego wyglądu, a jednocześnie sprawia że ramy pozostają wolne od brudu i nie starzeją się. To wszystko sprawia, że taka tablica do szkoły dopasuje się do każdego wnętrza, czy to bardziej tradycyjnego czy też nowoczesnego.

Tablice szkolne 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 90 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 90 elementów