Tablice magnetyczne są przedmiotem funkcjonalnym, mającym bardzo wszechstronne zastosowanie. Wszędzi tam, gdzie potrzeba przedstawienia w sposób wizualny informacji lub ogłoszeń, tablica magnetyczna na ścianę znajdzie swoje zastosowanie.

Jak wykorzystać w pełni potencjał tablicy magnetycznej?

Potencjał tablicy tkwi w jej powierzchni suchościeralnej i magnetycznej, a reszta już zależy od nas. Najszersze zastosowanie tablica magnetyczna znalazła w gałęzi edukacyjnej. To właśnie placówki szkolne, przedszkolne, uczelnie i inne ośrodki szkoleniowe najczęściej korzystają z tego typu tablic. Zajęcia, prezentacje, szkolenia można śmiało przeprowadzić z pomocą tablicy. Tablica magnetyczna na magnesy oprócz możliwości pisania po niej markerami suchościeralnymi, umożliwia przywieszanie na niej wszelkich notatek, zdjęć lub innych ważnych informacji za pomocą magnesów lub innych znaczników magnetycznych. Oszczędzamy w ten sposób mnóstwo czasu, a i sam sposób prezentacji jest bardziej efektywny i elegancki. Tablica na magnesy  jest doskonałym pomysłem do zastosowania w domu zarówno dla starszych jak i młodszych domowników. W pokoju dziecięcym, tablica magnetyczna na magnesy ułatwi proces przyswajania wiedzy, poprzez zabawę magnetycznymi literkami i cyferkami, a także pozwoli rozwijać dziecku umiejętności i pasje np.plastyczne. W domowym gabinecie tablica magnetyczna na ścianę może pełnić funkcję planera do planowania zajęć, spotkań, przywieszania ważnych kontaktów, telefonów i innych informacji, które chcemy, aby nam nie umknęły. Natomiast w kuchni gdzie jest największe natężenie ruchu może pełnić funkcję grafika z obowiązkami dla domowników, planu ćwiczeń lub diety czy też po prostu miejsca, gdzie można zostawić ważną informację.Tablica magnetyczna na ścianę nie zajmuje dużo miejsca, rozmiar można dobrać do przestrzeni jaką dysponujemy. 

Tablica magnetyczna gdzie kupić   ?

Oczywiście zachęcamy do zakupu tablic w naszym sklepie internetowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu produktów i chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego produktu. Ponadto możecie Państwo skorzystać nie tylko z zakupu tablic, ale również akcesoriów niezbędnych do ich użytkowania takich jak markery suchościeralne, ścieraki magnetyczne, magnesy w kilku wariantach oraz półeczki do tablic.  

Tablica magnetyczna gdzie kupić - zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.gabloty.com oraz kontatku telefonicznego w celu doradztwa lub odpowiedzi na pytania. 

Tablice magnetyczne 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów