Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się różnego rodzaju tablice wolnostojące. Oferujemy wiele modeli i wariantów tablic tego typu. 

Tablica wolnostojąca - rodzaje

Przede wszystkim nasze tablice oparte są na lekkiej konstrukcji aluminiowej anodowanej na kolor srebrny lub dowolny kolor z palety RAL. Stabilności nadają dwie nogi z płozami lub dodatkowo z kółkami, aby nadać większej mobilności.

Warianty samej powierzchni tablicy:

  • korkowa,

  • tekstylna (zielona, niebieska, czerwona, szara),

  • suchościeralna - magnetyczna,

  • suchościeralna - magnetyczna z dowolnym nadrukiem,

  • zielona do pisania kredą,

  • mix - połączenie dwóch dowolnym powierzchni.

Tablica wolnostojąca występuje w formie parawanu pojedynczego lub modułowego, tablicy obrotowej lub tablicy wolnostojącej o szerokości od 120 do 200cm.

Tablica wolnostojąca - zalety

Podstawową cechą i zaletą tablic wolnostojących jest ich mobilność. W łatwy i prosty sposób można je przestawić w inne miejsce lub przejechać nimi za pomocą kółek przymocowanych do stopek tablicy. Wielowariantowość to kolejny atut, który umożliwia dostosowanie tablicy do swoich potrzeb. Tablica wolnostojąca daje nam wiele możliwości wykorzystania. Może  stać się miejscem na ogłoszenia lub informacje np. w urzędach lub innych instytucjach. Ponadto w placówkach szkolno-oświatowych wykorzystywana jest na ogłoszenia, gazetki, do ekspozycji prac uczniów, do celów dydaktycznych a nawet jako dekoracja w przedstawieniach i występach szkolnych. 

Miejscem docelowym tablic wolnostojących są więc urzędy, szkoły, firmy, gospodarstwa domowe, czyli wszelkie miejsca, gdzie istnieje potrzeba umieszczania informacji, ogłoszeń, prowadzenia szkoleń lub zajęć dydaktycznych i do rozwijania swoich pasji w domach.

Tablice wolnostojące 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów