Tablice do planowania to właściwie nieodzowny element w dzisiejszych czasach. Każdy z nas jest zabiegany, przytłoczony nawałem spraw i obowiązków i do tego musi pamiętać o wszystkim. Nie trudno zgubić się w takim nawale spraw. Taka sytuacja wymusiła na producentach stworzenie produktu, który odciąży nasze umysły,                                                                                                                                                                                                                  a jednocześnie usprawni wszelkie prace w różnych obszarach.

Nasz sklep oferuje tablice do planowania w różnych wariantach w zależności od potrzeb Klienta. Może to być tablica do planowania z nadrukiem tygodnia, miesiąca lub roku. 

Wszyscy poszukujemy w codziennej pracy czy obowiązkach, porządku, przejrzystości, usprawnienia i płynnej organizacji. Możemy to osiągnąć dzięki oferowanym przez nas  planerom tygodniowym, miesięcznym czy rocznym. Pozwolą one zoptymalizować zarządzanie urlopami, serwisami, projektami i terminami, natomiast w gospodarstwach domowych, obowiązki i zadania domowników.

Tablica do planowania to szereg zalet, chociażby sam nadruk, który wykonany jest w technologii uniemożliwiającej jego usunięcie, a co za tym idzie długotrwałe, wieloletnie użytkowanie tablicy. Tablica magnetyczna planer jest oprawiona w ramę aluminiową anodowaną na srebrno lub dowolny kolor RAL, natomiast narożniki są z tworzywa. Dzięki procesowi anodowania, ramy nie chłoną brudu, mają satynowe wykończenie i nie matowieją przez cały okres użytkowania tablicy. Dowolność wymiarów oraz wyboru koloru ramy pozwala dostosować tablice do każdego wnętrza.

Tablica do planowania z pewnością ułatwi nam pracę, uwolni umysł od nawału obowiązków, co niewątpliwie przyniesie ulgę i pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu, którego tak bardzo każdemu z nas brakuje.

Każdy z klientów/nabywców poradzi sobie z montażem takiego planera, dzięki dołączonemu zestawowi montażowemu i instrukcji.

Tablice do planowania 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji