Większość z nas z pewnością wie, że piłka nożna to najpopularniejszy sport zespołowy na świecie. Wszyscy kochamy sporty drużynowe : mecze, rozgrywki i turnieje.Sporty te rozgrywa się między dwoma przeciwnymi drużynami. Gracze jednej drużyny współpracują ze sobą w celu osiągnięcia jednego celu zwycięstwa z przeciwna druzyną. Drużyny dążą do perfekcji dzięki szkoleniowcom, trenerom i prowadzonym przez nich treningom. Dlatego tak niezbędna w pracy każdego szkoleniowca jest taktyka gry. Co ułatwi pracę zarówno trenerom jak i zawodnikom? Oczywiście boisko oraz tablica taktyczna.

Tablica taktyczna ukazuje wygląd boiska we właściwych wymiarach, pomniejszony w skali. Jest tablicą magnetyczną dzięki czemu można mocować znaczniki magnetyczne, magnesy  i notatki, zapiski. Powierzchnia umożliwia pisanie markerami suchościeralnymi. Naruk boisk wykonany jest w technologii, która uniemożliwia starcie czy usunięcie nadruku, pomimo intensywnego użytkowania. Tablica taktyczna jest estetycznie oprawiona w ramy aluminiowe anodowane na srebrno lub dowolny kolor z palety RAL.Tablica taktyczna piłka nożna może być dostosowana wielkością do indywidualnych potrzeb klienta. Istnieje możliwość umieszczenie loga na tablicy. Bardzo łatwy samodzielny montaż.

Co to jest tablica taktyczna?

Tablica taktyczna to idealna pomoc dydaktyczna i szkoleniowa dla trenerów drużyn sportowych profesjonalnych i amatorskich, jak i dla wszystkich miłośników sportów drużynowych. Przeznaczona do szeroko rozwiniętej pracy trenerów, szkoleniowców w prowadzeniu treningów taktycznych w poszczególnych dyscyplinach sportu. Umożliwia wygodne zaplanowanie meczów/rozgrywek oraz przedstawienie jej w formie graficznej członkom drużyn. Tablica taktyczna umożliwia na bieżąco w trakcie rozgrywki, podczas przerw, przedstawić sytuacje na boisku taki jak stan członków drużyny, zmiany w taktyce gry czy sam przebieg gry. Dobrze przygotowana strategia jest kluczem do wygranej.

Jak wiele jest dyscyplin sportowych boiskowych tak duży wybór wariantów, jak na przykład tablica taktyczna piłka nożna. Dostępne tablice taktyczne to :boisko do siatkówki,do koszykówki, piłka nożna, boisko hokej na trawie, do tenisa, piłki ręcznej, futbol amerykański, do rugby, hokeja na lodzie.

Tablica taktyczna jest również doskonałym prezentem dla dzieci kochających sport.

Tablice taktyczne 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów