W szybko rozwijającym się obecnie świecie doskonałym nowoczesnym rozwiązaniem do zastąpienia tradycyjnej tablicy kredowej jest tablica suchościeralna. Idealna biała powierzchnia jest doskonałym podkładem do pisania markerami, na którym wszystko jest widoczne. Wymiana tradycyjnej tablicy kredowej na  tablicę markerową ma bardzo dużo zalet. Do podstawowych należy łatwość utrzymania czystości, brak pylenia kredy co miało wpływ na nasze drogi oddechowe, a jest bardzo istotne dla alergików. W chwili obecnej tablica markerowa jest podstawowym wyposażeniem w szkołach, uczelniach, biurach,  a także w domach i salach konferencyjnych, punktach gastronomicznych. Ogromnym atutem tablic jest ich powierzchnia magnetyczna - pozwalająca na przyczepianie kartek, prezentacji, zdjęć czy też innych pomocy dydaktycznych. Możliwość ta ułatwia przekazywanie informacji w ciekawy i zróżnicowany sposób wpływając na kreatywność użytkowników.

Tablica suchościeralna może stać się idealnym wyposażeniem naszego mieszkania. Bardzo istotne obecnie jest spójny wygląd całego gospodarstwa domowego.Tablica markerowa może znaleźć zastosowanie w pokojach dzieci, przedpokojach, gabinetach i w kuchni. Tablice suchościeralne oprawione są w estetyczne aluminiowe ramy, których kolor możemy indywidualnie dopasować do potrzeb klienta według palety RAL.Dodatkowym atutem jest możliwość dostosowania  również wymiarów. Tablice markerowe możemy zawieszać zarówno w pionie i poziomie.Dzięki cienkim ramom tablice suchościeralne możemy wieszać obok siebie na dużych powierzchniach.

Tablica suchościeralna dzięki możliwości wielokrotnego  rysowania umożliwia dzieciom rozwój nieodkrytych  obszarów kreatywności, pogłębia umiejętności manualne co jest bardzo istotne w dobie komputerów i smartfonów. Rysunki mają również moc terapeutyczną pomagają ukazać emocje, obawy. Tablica markerowa doskonale sprawdza się w placówkach terpeytycznych.

Podsumowując tablica suchościeralna pełni funkcję użytkową, dekoracyjną, edukacyjną jak i rówież teapeutyczną. Autami jest to, że tablica markerowa jest łatwa w eksploatacji, estetyczna, a do tego możemy ją w dowolny sposób spersonalizować.

Tablice suchościeralne 

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów