Cóż to takiego? To nic innego jak tablica z nadrukiem tygodnia, miesiąca lub roku. Niezastąpiona w pracy czy też domu. Pęd życia spowodował, że nasze umysły są przeciążone koniecznością zapamiętywania coraz więcej i więcej informacji, mijamy się w pośpiechu, a w pracy musimy być coraz bardziej wydajni. W związku z tym producenci wyszli naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynku tworząc tablice organizacyjne. 

Tablica organizacyjna do kuchni to idealne rozwiązanie dla gospodarstw domowych. Nic tak nie organizuje pracy i zadań wśród domowników jak dobrze zaplanowany grafik. Pozwala na zaangażowanie dzieci, a puste pola stają się inspiracją do działania. Jednym z produktów jest tablica organizacyjna do kuchni, którą możemy przyczepić bezinwazyjnie np. do lodówki lub innej magnetycznej powierzchni. Można bez ograniczeń pisać po nich markerami suchościeralnymi i używać wszelkich znaczników magnetycznych, dzięki czemu możemy uzyskać tablicę motywacyjną dla dzieci. Tablica organizacyjna w domu również może posłużyć jako planer diety, codziennego menu lub listy zakupów. Nie musimy już myśleć co przygotować danego dnia do jedzenia, bo już wcześniej mamy ułożony plan, więc pozostaje tylko zrobienie zakupów.

Tablice organizacyjne przez nas oferowane mogą mieć dowolne rozmiary i kolorystykę, przez co możemy dopasować produkt do każdego wnętrza lub pomieszczenia. Gwarantujemy nieścieralność nadruku przez cały okres użytkowania tablicy co sprawia, że nie musimy kupować co kilka lat nowego planera, gdyż ten nam posłuży bardzo długo. Tablica organizacyjna sprzedawana jest wraz z zestawem montażowym i instrukcją. Możemy dokupić do niej również akcesoria w postaci markerów, ścieraków i znaczników magnetycznych, dostępnych w naszym sklepie.     

Krótko mówiąc tablica organizacyjna to nic innego jak oszczędność czasu, pieniędzy i wygoda w użytkowaniu.

Tablice organizacyjne 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji