Gabloty na modele to ciekawe rozwiązanie jeśli dla kolekcjonerów wszelkich modeli aut, motorów, modeli samolotów czy innych konstrukcji np. z lego, praktycznie dla każdego “zbieracza”, który chce wyeksponować swoje dzieła lub wytwory swojego hobby.

Gablota na modele jak zrobić?

Jak gablota ma wyglądać zależy przede wszystkim od tego co chcemy w niej eksponować, w jakiej ilości, ile mamy miejsca na naszą ekspozycję. Ważne, aby to była szklana gablota na modele, abyśmy zarówno sami jaki i inni mogli podziwiać eksponaty. Gablota na modele zrobiona jest z wysokiej jakości profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny, co pozwala wzmocnić konstrukcję, szczególnie, gdy są to duże gabloty na modele. Połączenia profili wykonano z tworzywa sztucznego, bez ostrych krawędzi. W zależności o typu gabloty, montujemy szyby ze szkła hartowanego lub bezpieczne szkło akrylowe czyli pleksi. Podejmujemy się wykonania różnych gablot zgodnie z pomysłem klienta. Oczywiście dla bezpieczeństwa w gablotach są zamontowane zamki na klucz, aby uniemożliwić dostanie się do nich osobom niepowołanym.

Możliwości gablot na modele

Duże gabloty na modele można postawić w domowym biurze lub w biurze firmy. Zmieszczą one dużą ilość eksponatów, a przeszklenia boczne i front pozwolą na oglądanie modeli z trzech stron. Dodatkowo, aby jeszcze uatrakcyjnić naszą gablotę polecamy zastosowanie podświetlenia LED w całości lub części gabloty. Jeśli chodzi o kolor konstrukcji to również możemy zastosować kolor pasujący do naszego wnętrza zgodnie z paletą RAL. Szklana gablota na modele czy to stojąca, czy wisząca, czy stojąca ale w formie poziomej to idealne rozwiązania dla kolekcjonerów wszelkich gadżetów i hobbystów. Możemy w nich umieścić praktycznie każdy przedmiot. Mogą to być figurki, medale, puchary, modele, kapsle, bronie, monety i wiele innych. Możliwości jest mnóstwo, a my dzięki swojemu doświadczeniu pomagamy klientowi dosłownie “uszyć produkt na miarę”. Gablota na modele jak zrobić? o to już Klient nie musi się martwić, bo my dzięki uzyskanym od niego informacjom, wyprodukujemy produkt, z którego z pewnością będzie zadowolony.   

Sprawdź duże gabloty na modele (o wysokości nawet 190 cm!) oraz te mniejsze, idealne na modele 1/24 czy 1/8.

Gabloty na modele 

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów