Czym jest tablica tryptyk?

To tablica z dwoma skrzydłami bocznymi, które można rozłożyć lub zamknąć. Przeznaczona głównie dla osób, które potrzebują dużo powierzchni do pisania, gdyż dzięki skrzydłom tryptyka zyskujemy dodatkową powierzchnię roboczą. Rama tablicy wykonana z profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny, co zapobiega przyczepianiu się brudu i starzeniu. 

Tablica szkolna rozkładana może być wykonana w różnych wariantach. W ofercie posiadamy tradycyjny tryptyk zielony do pisania kredą, jest też tablica biała suchościeralna tryptyk lub możemy połączyć te dwa warianty.  Niektórzy klienci wybierają połączenie tablicy suchościeralnej i  skrzydła z nadrukiem np. pięciolinii, kratki, 3-linii lub układem współrzędnych. Także można mieć kilka tablic w jednym tryptyku.

Dlaczego nasza tablica typtyk?

Przede wszystkim tablice tryptyk, które oferujemy mają wzmocniony tył, który zapewnia stabilność tablicy i chroni przed wyginaniem. Skrzydła zamontowane są na czterech solidnych, stalowych zawiasach. Tablica szkolna rozkładana  oprawiona jest w ramę aluminiową anodowaną oraz narożniki z tworzywa. Cała konstrukcja tablicy  jest jedną z lżejszych jakie są oferowane na rynku, dzięki czemu możemy je montować na ścianach z płyt kartonowo-gipsowych. Jest to dużą zaletą, gdyż nie musimy się ograniczać co do wyboru powierzchni, na której będzie zawieszona tablica. Niewątpliwym atutem jest możliwość wykonania tablicy kombinowanej np. tablica suchościeralna tryptyk oraz nadruk na skrzydłach, który wykonany jest w technologii uniemożliwiającej jego starcie. Tablica szkolna rozkładana w komplecie oprócz zestawu montażowego z instrukcją znajdziemy wygodną półeczkę, na której możemy odłożyć markery, kredę lub ścierak. Przede wszystkim produkt dedykujemy uczelniom, szkołom i firmom szkoleniowym. Tablica tryptyk umożliwia efektywne prowadzenie zajęć, szkoleń lub prezentacji, gdyż w każdej chwili możemy wrócić do informacji zapisanych lub przypiętych do niej wcześniej poprzez odwrócenie skrzydeł lub zamknięcie, co pozwala na zaoszczędzenie czasu prowadzącego.

Tablice tryptyk 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów