Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i potrzebom klientów zaprojektowano i stworzono między innymi ciekawy produkt jakim jest tablica z pięciolinią

Jak wygląda tablica pięciolinia?

Tablica przez nas oferowana posiada nadruk pięciolinii. Oprawiona jest w estetyczne ramy aluminiowe anodowane na kolor srebrny lub dowolny kolor RAL oraz posiada narożniki z tworzywa. Taka tablica z racji swojego nadruku jest podstawowym elementem pisma nutowego, czyli zapisu dźwięku. Tablica w pięciolinię wykonana jest w technologii, która uniemożliwia starcie nadruku. Dzięki takiemu wykonaniu może być eksploatowana przez wiele długich lat, bez obaw, że nadruk się zetrze. Ponadto oprócz możliwości pisania po powierzchni tablicy markerami suchościeralnymi, można również używać magnesów lub znaczników magnetycznych, gdyż posiada powierzchnię magnetyczną.

Tablica pięciolinia - zastosowanie        

Głównym Klientem, któremu dedykujemy tego typu tablice są szkoły, wszelkie uczelnie gdzie w profilu nauczania znajdziemy kompozycję, dyrygenturę lub teorię muzyki. Wyobraźmy sobie jak nauczyciel lub wykładowca sam rysuje linie, a na nich jeszcze znaki nutowe. Taka forma z pewnością była nieczytelna i kłopotliwa zarówno dla nauczającego jak i samych uczących się. Tablica z pięciolinią zapobiega niewyraźnym zapisom, nuty mogą być idealnie wrysowane, można łatwo i szybko zetrzeć zapis, a linie nadal zostaną. Tablica pięciolinia nada się także do użytku domowego dla przyszłych kompozytorów, muzyków lub dyrygentów.  Możemy zapisywać dźwięk i ścierać i próbować na nowo i tak bez ograniczeń, nie ma konieczności kreślenia, zamazywania w zeszytach do nut. Jest to sposób na pewno wygodniejszy i prostszy.

Tablice w pięciolinie 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów