Wieloletnie doświadczenie i zespół zawodowców pozwala produkować nam gabloty najwyższej jakości, które wyróżniają się trwałością i solidnością. Do produkcji wszystkich gablot ogłoszeniowych stosujemy sprawdzone przez nas materiały takie jak profile aluminiowe anodowane na kolor srebrny - matowy lub na życzenie klienta malujemy proszkowo zgodnie z wybranym kolorem z palety RAL. Dno (podłoże) gabloty może być z powierzchnią magnetyczną białą lub srebrną. Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne są uszczelniane, aby zapobiec dostawaniu się do środka wody. W drzwiach osadzone jest bezpieczne szkło akrylowe lub poliwęglan. Dodatkowo zamontowane są zamki, aby zapobiec dostaniu się do gabloty osób nieupoważnionych.

Gablota ogłoszeniowa zewnętrzna - zastosowanie i rodzaje

Wśród gablot ogłoszeniowych zewnętrznych wyróżniamy następujące rodzaje:

  • gabloty zewnętrzne jednodrzwiowe do powieszenia,

  • gabloty zewnętrzne o grubości 3 cm do powieszenia,

  • gabloty jednodrzwiowe do zawieszenia o grubości 6 cm,

  • gabloty zewnętrzne dwudrzwiowe,

  • gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne wolnostojące jedno- i dwudrzwiowe.

Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne możemy stosować na zewnątrz bez obawy przed warunkami atmosferycznymi czy korozją. Dedykowane są dla wszystkich instytucji, które korzystają z takiej formy prezentacji wizualnej ogłoszeń, informacji dla mieszkańców,  petentów, uczniów, pracowników, pacjentów, parafian czy członków stowarzyszeń i klubów.

Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne wolnostojące mogą być umieszczone w strategicznych punktach przebywania ludności np. przystankach, sklepach, w ten sposób łatwiej dotrzeć z informacjami lub ogłoszeniami do szerszej rzeszy osób. Gablota ogłoszeniowa zewnętrzna do zawieszenia często wykorzystywana jest przy wejściach do różnych urzędów, szkół czy innych instytucji. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy pozyskać najważniejsze informacje, nawet poza godzinami pracy danej placówki.

Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów