Istotnym aspektem prezentowania ważnych informacji i ogłoszeń jest sposób, w jaki zostaną one wyeksponowane. Pomocne do tego zadania okazują się ścianki ekspozycyjne, które produkujemy w kilku wariantach: tekstylnym, korkowym, magnetycznym oraz do pisania kredą. Oczywiście ze względu na to, że parawan wolnostojący jest dwustronny mamy możliwość łączenia różnych powierzchni. 

Tablice parawan wykonane są w całości z aluminiowych profili anodowanych na srebrno. Stabilności konstrukcji dodają płozy, do których możemy przymocować kółka i uzyskujemy parawan jezdny. Tego typu tablice dostępne są w wersji bez możliwości łączenia lub z możliwością łączenia do czterech modułów, dzięki czemu uzyskujemy funkcjonalną ściankę ekspozycyjną.

Parawan wolnostojący - zastosowanie

Tablica parawan dedykowana jest wszędzie tam, gdzie niezbędna jest duża powierzchnia ekspozycyjna np. do zamieszczenia informacji, aktualności, prac uczniów, fotografii i wielu innych. .Doskonale sprawdzą się w firmach, muzeach, urzędach, placówkach szkolno-oświatowych, uczelniach, galeriach i tym podobnych miejscach. Parawan wolnostojący może posłużyć również do podziału  przestrzeni lub jako przegroda w lokalach wyborczych. Dzięki możliwości wyboru powierzchni można używać parawanu jako tablicy do pisania markerami suchościeralnymi. Tablica parawan z podkładem magnetycznym - suchościeralnym w łatwy sposób umożliwia przywieszanie wszelkich informacji za pomocą magnesów lub innych znaczników magnetycznych. Natomiast parawany o podłożach tekstylnych dzięki możliwości wyboru koloru wpasują się w każde wnętrze. Parawan wolnostojący  jest idealnym rozwiązaniem dla każdej placówki czy instytucji, gdyż nie wszędzie znajdziemy miejsce na ścianie, aby powiesić tablicę informacyjną. Tutaj w nieinwazyjny sposób stawiamy go w dowolnym miejscu i tak samo łatwo przestawiamy tam, gdzie zachodzi konieczność jego wykorzystania.

Tablice parawan 

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów