Pewnie większość z nas słyszała, widziała lub jest posiadaczem tablicy korkowej. Są to pierwsze tablice jakie pojawiły się na rynku po tablicach do pisania kredą. Najpierw była to tablica korkowa mała. Jednak jak w każdej technologii, tak i w produkcji tablic wszystko ewoluuje i dziś już mamy bogaty wybór tablic korkowych. Tablica korkowa na ścianę, tablica korkowa duża, mała, tablice korkowe łączone z tablicą magnetyczną, pełna dowolność.

Tablica korkowa pomysły - jak i gdzie wykorzystać?

Ze względu na atrakcyjną cenę każdy może być posiadaczem takiej tablicy. Co do tego jaką wybierzemy i do czego ma służyć ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Niektórym tablica korkowa mała posłuży jako ekspozycja do zdjęć lub przyczepiania fiszek, notatek, ważnych spraw, które chcemy mieć na widoku i pod ręką. Inni mogą wykorzystać tablice korkowe do powieszenia gazetek pracowniczych lub szkolnych, ogłoszeń, instrukcji dla petentów np. w urzędach czy też aktualności w firmie praktycznie o każdym profilu działalności, czy to menu w gastronomii, a nawet pomocy naukowych jak mapy, plansze edukacyjne i wiele innych. Tak jak wspomniano dowolność pomysłów czyni z niej bardzo wszechstronny produkt. Tablica korkowa ze zdjęciami nada charakteru każdemu domowi, a przystając obok niej można wrócić pamięcią do wspomnień. Z pewnością wielu z nas będąc w urzędzie lub innej instytucji widziało  instrukcje wypełniania różnych formularzy, aktualności z regionu lub wyciągi z ustaw czy innych przepisów, które eksponowała tablica korkowa duża. W małych lokalach gastronomicznych często powieszona jest tablica korkowa mała, a na niej menu do wyboru wraz z cennikiem lub ofertami dnia. Tablice korkowe pomysły, dekoracje, ozdoby, pomoc w biurze, w domu, szkole to tylko nieliczne możliwości tych tablic.

Przykładowe zastosowanie tablic korkowych pokazuje, że cieszą się dużą popularnością, nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę, ale przede wszystkich na łatwość i dowolność wykorzystania.  

Tablica korkowa na ścianę - jak wygląda?

Tablica korkowa produkowana przez naszą firmę zarówno tablica korkowa mała, duża czy w formie parawanu, jest na sztywnym podkładzie, który umożliwia zawieszanie na niej informacji za pomocą pinezek nawet instensywnie, nie powodując odkształcania się tablicy. Całości dopełnia stylowa i estetyczna rama aluminiowa anodowana na kolor srebrny lub dowolny kolor RAL na życzenie klienta. Rozmiary tablic korkowych również są produkowane w standardzie, ale i w dowolnym rozmiarze jaki potrzebuje Klient.   

Tablice korkowe 

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów