Gabloty na klucze są gablotami specjalnego przeznaczenia i zostały stworzone z myślą o trzymaniu w nich większej ilości kluczy. Gabloty, które oferujemy wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Konstrukcja jest z profili aluminiowych anodowanych na srebrno z narożnikami z tworzywa. Natomiast w drzwiach osadzone jest bezpieczne szkło akrylowe oraz zamki na klucz, co uniemożliwia dostanie się do gabloty przez osoby nieupoważnione do tego. Wnętrze gabloty na klucze zaopatrzone jest w haczyki do zawieszenia kluczy w takiej ilości jakiej potrzebuje klient. Dlatego możemy wybierać spośród gablot jedno- i dwudrzwiowych, które mieszczą nawet do 300 kluczy.

Gablota na klucze - zastosowanie

Wszędzie tam, gdzie znajduje się większa ilość pomieszczeń zamykanych na klucz, gablota na klucze doskonale spełni swoje zadanie. Takimi miejscami są portiernie, hotele, salony samochodowe, szkoły, urzędy, firmy, przychodnie i wiele innych. Dzięki zastosowaniu gabloty na klucze w prosty sposób uporządkujemy klucze lub chipy do poszczególnych pomieszczeń. Do kluczy możemy wykorzystać identyfikatory, które pozwolą na opisanie kluczy. Gabloty na klucze wykonujemy z nadrukiem numeracji nad haczykiem lub też bez niej. Numeracja w gablotce wykonywana jest zgodnie z wytycznymi Klienta. Ponadto gabloty na klucze w zależności od potrzeb oferujemy w wersji jedno- lub dwudrzwiowej oraz w kilku rozmiarach również niestandardowych na życzenie Klienta.

Podsumowując gablota na klucze to oszczędność czasu, gdyż każdy klucz ma swoje miejsce i nie musimy go szukać w ogromnym pęku kluczy, szufladach, czy innych skrytkach. To również bezpieczeństwo - nikt niepowołany czy też nieupoważniony nie dostanie się do pomieszczenia bez klucza czyli dostępu do samej gabloty, która zabezpieczona jest zamkiem. Gabloty na klucze jednym słowem porządkują i systematyzują nasze klucze. Cena takich gablot na klucze zaczyna się od 1500 zl. 

Gabloty na klucze 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów