W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę magnesów neodymowych z zastosowaniem do tablic magnetycznych oraz innych powierzchni magnetycznych.

Magnesy neodymowe to najsilniejsze wśród magnesów. W porównaniu do magnesów ferrytowych, magnesy neodymowe są 10 razy silniejsze i charakteryzują się dobrymi właściwościami czyli mogą być użytkowane w bardzo wysokich temperaturach. Bardzo silne pole magnetyczne magnesów neodymowych sprawia, że nie rozmagnesowują się i działają z pełną siłą przez cały okres ich użytkowania.

Asortyment magnesów neodymowych jest na tyle bogaty, że nawet najbardziej wymagający Klient  jest w stanie dopasować odpowiedni znacznik magnetyczny do swoich potrzeb. Oferta obejmuje magnesy biurowe do tablic szkolnych typu Maxi w kilku wersjach kolorystycznych. Są to typowe okrągłe magnesy w kolorowych kapsułkach  najczęściej stosowane w szkołach ze względu na dużą wielkość i wyraźną kolorystykę.  Dla biur, firm, urzędów i użytku domowego posiadamy eleganckie magnesy biurowe w wersji SLIM i FIT o kształcie walcowatym również w kilku kolorach. Magnesy SLIM są w kształcie walca i doskonale sobie radzą z przytrzymaniem nawet kilku kartek A4, natomiast magnesy neodymowe FIT są znacznikami w kształcie malutkiego walca i znajdują głównie zastosowanie w oznaczaniu różnego rodzaju punktów na mapach magnetycznych oraz wszędzie tam, gdzie nie ma konieczności trzymania dużej ilości kartek jednocześnie. Kształt i design tychże magnesów biurowych pozwala na przyczepianie informacji bez zasłaniania tekstu czy też obrazu, kształt walca umożliwia łatwe chwytanie i ich przekładanie. Stonowana kolorystyka doskonale sprawdza się w biurach, urzędach i firmach, ale również w domach.  Dodatkowo ofertę uzupełniają małe magnesy biurowe do tablic typu MINI. Małe magnesy MINI nie posiadają żadnej obudowy lub kapsułki są to czyste okrągłe krążki magnesu neodymowego.  Mimo swego niewielkiego rozmiaru są to jedne z najmocniejszych małych magnesów do tablic, trzymające nawet do 10 kartek A4. 

Magnesy do tablicy 

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów