Łatwy i wygodny dostęp do informacji to jedna z najważniejszych rzeczy potrzebnych w codziennym funkcjonowaniu. W tym celu należy zadbać o odpowiedni dostęp do wszelkich informacji w postaci infrastruktury jaką są gabloty informacyjne. Gabloty informacyjne stanowią bardzo dobre źródło pozyskania informacji dla przechodnia, petenta, pracownika, mieszkańca, ucznia, studenta czy rodzica.

Gablota informacyjna umieszczona wewnątrz lub na zewnątrz budynków w przejrzysty sposób pozwala na przedstawienie treści lub szybką wymianę prezentowanych materiałów.

Gabloty informacyjne - rodzaje i wykonanie

Gabloty informacyjne do zastosowania wewnątrz mogą być do zawieszania na ścianie lub wolnostojące z możliwościa przestawiania ich w dogodne miejsce.

Gabloty informacyjne zewnętrzne montowane są na zewnętrznych ścianach budynków lub wolnostojące, w przypadku gdzie nie ma możliwości powieszenia gabloty. 

Gabloty informacyjne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, oprawione są w ramy anodowane na srebrno lub dowolny kolor z palety RAL. Wszystkie gabloty informacyjne zabezpieczone są zamkami przed ewentualnym dostaniem się niepowołanych osób. Dodatkowo gabloty zewnętrzne ze względu na to iż narażone są na zewnętrzne czynniki atmosferyczne są uszczelnione przed dostawaniem się wody. Proces anodowania aluminium zapobiega korodowaniu, w związku z czym będziemy cieszyć się gablotą przez długie lata. 

Aby nadać atrakcyjności i wyeksponować bardziej zamieszczone w gablotach treści możemy skorzystać z oświetlenia LED, które doświetli po zmroku ogłoszenia czy plakaty. Należy pamiętać, żeby dobrać gablotę do własnych potrzeb, możliwości zamontowania oraz designu pomieszczenia. Możemy wybrać podłoże magnetyczne, korkowe, tekstylne czy też filcowe. Kolor ramy również ma znaczenie więc warto pamiętać o możliwości jego zmiany.

Gabloty informacyjne - przeznaczenie

Gablota informacyjna to forma komunikacji na której bazują placówki oświatowe, kulturalne, stowarzyszenia, urzędy, przychodnie, kościoły, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie oraz wiele innych instytucji. Mimo ogromnej dostępności internetu, gabloty informacyjne stanowią niezmienne i niezastąpione jak dotąd źródło niektórych informacji.    

Gabloty informacyjne 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 75 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 75 elementów