Wielozadaniowość to dzisiejsza codzienność. Coraz więcej mamy  do zrobienia, zapamiętania, przygotowania. Ludzki mózg nie ma możliwości skupiania się na tak wielu czynnościach w tym samym czasie. Starając się zapamiętać zbyt wiele możemy popełniać błędy. Wprowadza to mętlik w naszych głowach.

Co zrobić, aby zniwelować błędy ludzkie i co nam w tym pomoże?

Tygodniowy planer,  będzie tu niezastąpiony -  zaplanujemy w nim nasz cały tydzień. Jeden rzut oka i widzimy co w jaki dzień mamy do wykonania. Dodatkowo jest stwierdzone naukowo - zapisując ręcznie co mamy do zrobienia, ułatwia mam tego zapamiętanie a także pozwala  skupić się na danej czynności. Tablica planer tygodniowy może mieć zastosowanie w gospodarstwach domowych, biurach, firmach, klubach sportowych, stołówkach, przedszkolach. Planer tygodniowy na biurko daje nam wgląd  w priorytety w całym tygodniu. To rozwiązanie, które wprowadzając porządek w codziennych obowiązkach po prostu ułatwia nam życie.

Planer tygodniowy tablica - z czego jest zrobiony?

Planery wykonane są w technologii, która gwarantuje nie ścieralność nadruku. Powierzchnia tablicy przeznaczona do pisania markerami suchościeralnymi oraz do mocowania kartek za pomocą magnesów/znaczników magnetycznych.Jest to świetne rozwiązanie, dające możliwość wyboru użytkowania. Tygodniowy planer oprawiony jest w ramę aluminiową anodowaną na srebrno lub dowolny kolor RAL. Planer tygodniowy tablica dostępny jest w wielu kolorach: zielonym, niebieskim, fioletowym, czerwonym, szarym i żółtym, jak również w dwóch wariantach nadruku: tradycyjny w formie białej kartki kalendarzowej z podziałem na godziny lub z pustymi polami do wpisywania ręcznego. Wszystko po to, aby był jak najbardziej spersonalizowany dla odbiorcy, a jego używanie go było przyjemne i łatwe. Tablica planer tygodniowy może zostać wykonany w dowolnym wymiarze w zależności od potrzeb klienta. 

Tablica plan tygodnia i jej zastosowanie

To uniwersalny produkt i każdy klient z pewnością dopasuje go do swoich potrzeb w organizacji tygodnia. Tygodniowy planer jest doskonałym narzędziem edukacyjnym dla dzieci w nauce planowania swoich obowiązków zarówno szkolnych jak i domowych. Bardzo ważne w rozwoju dziecka jest umiejętność planowania, a  planer  pozwala wyznaczać cele i kontrolować termin ich realizacji.Taka edukacja przynosi owoce w dorosłym życiu zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym.  Planer tygodniowy do wydruku  jest to opcja spersonalizowania dla indywidualistów wiedzących dokładnie jak ma wyglądać ich tablica. Tygodniowy planer  ułatwia organizację życia codziennego indywidualnej osoby jak i całej rodziny. Znajdzie swoje zastosowanie w każdej instytucji i firmie, jest to tylko kwestia umiejętnego wykorzystania takiego narzędzia jakim jest planer tygodniowy.

Dodatkowym atrybutem jest, iż pomimo różnorodności kolorystycznej i wariantowej  nie ma konieczności dodatkowej zapłaty za projekt wydruku, a zatem  praktycznie można powiedzieć że jest to planer tygodniowy do druku za darmo.

Tablice z nadrukiem tygodnia 

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów