Gablota ekspozycyjna przeszklona

Gablota ekspozycyjna przeszklona  

Gablota ekspozycyjna z drzwiami otwieranymi na bok. Wykonana z anodowanych profili aluminiowych. Boki przeszklone, w zestawie półki z grubego szkła szlifowanego, które możemy sami ustawiać na dowolnej wysokości, w zależności od tego co chcemy na nich postawić. Tył biała ściana lub jeżeli klient woli może to być lustro.

Gdzie gablota ekspozycyjna znajdzie zastosowanie?

Gablota ekspozycyjna tak jak w przedstawionej realizacji może stanowić mebel do prezentacji kosmetyków samochodowych. Podczas, gdy klient czeka na umycie auta może przy okazji obejrzeć  i dobrać jakieś środki dla swojego auta. Dobrym miejscem na gablotę ekspozycyjną będzie również salon fryzjerski lub kosmetyczny. Często klienci chcą korzystać z produktów propopnowanych przez fryzjera czy też kosmetyczkę. Taka gablota pozwoli na umieszczenie w niej wielu produktów, które chcemy dedykować swoim klientom, umożliwić im obejrzenie opakowań, cen, czy wielu wariantów danych produktów. Kolejne zastosowanie to oczywiście prezentacja pucharów, statuetek, czy też innych trofeów. Dzieki temu czy to w biurze w firmie, czy urzędzie, stowarzyszeniu, szkole lub innym miejscu możemy zawiesić taką gablotę i pochwalić się osiągnięciami, sukcesami pracowników, firmy czy uczniów. Jak widać gablota ekspozycyjna ma wiele zastosowań i tylko od nas zależy jak ją w pełni wykorzystamy.

Czy gablota ekspozycyjna może stanowić element wystroju?

Gablota ekspozycyjna oczywiście stanowi element wystroju salonów, gabinetów, holi szkolnych czy też innych pomieszczeń. Dzięki przeszkleniom pasuje praktycznie do każdego wnętrza. Posiada zamki, co uniemożliwi dostanie się do niej przez niepowołane osoby. Aby uatrakcyjnić wygląd gabloty ekspozycyjnej możemy dodać do niej oświetlenie LED co sprawi, że eksponaty będą podświetlane nawet w porze nocnej czy późnym popołudniem. Często klienci decydują się również na zmianę tła gabloty na lusto. Takie lustro potrafi sprawić, że pomieszczenie wydaję się bardziej przestrzenne.

Jak zamówić gablotę ekspozycyjną?

Jaka zamawiamy gablotę ekspozycyjną. Z pozoru prosta sprawa, jednak odpowiedni dobór to gwarancja sukcesu. Najpierw należy sprawdzić jaką przestrzeń posiadamy do zawieszenia gabloty, tak aby nie zamówić za dużej lub za małej. Następnie ile półek nam potrzeba w gablocie, to ważne jeśli chcemy umieścić w niej dużo eksponatów, więc nie chcemy aby zabrakło nam półki. I ostatnia sprawa to elementy dodatkowe, czy standardowy kolor ramy będzie pasował do naszego wnętrza, czy wolellibyśmy inny co oczywiście nie stanowi problemu gdyż mamy wybór kolorów spośród całej palety RAL. Oświetlenie LED już na etapie zamawiania musimy o tym zdecydować, gdyż później nie będzie możliwości montażu. Tło tablicy czy preferujemy kolor biały czy może lustro, a może pokrycie którymś z kolorów filcu jaki mamy w ofercie.  

Podczas gdy mamy już określone te wszystkie parametry składamy zamówienie drogą mailową w sklepie gabloty.com lub jeśli wybrany przez nas produkt jest strandardowy korzystamy ze sklepu online. W przypadku, gdy mamy jakieś wątpliwości możemy skontaktować się z handlowcem, który nam doradzi i podpowie jakie rozwiązania będą najbardziej praktyczne.