Aktualności

Tablica obrotowa z nadrukiem to kolejna z naszych realizacji pod zamówienie Klienta. Tablica wykonana z profili aluminiowych anodowanych na srebrno z nadrukiem zleconym przez Klienta, który dostosował go do własnych potrzeb. Dodatkowo możliwość obrotu tablicy sprawia, że można wykorzystać ją na wiele sposobów, a dzięki kółkom – przestawić w dowolne miejsce.

 

Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne z fryzem są idealnym rozwiązaniem dla urzędów gmin i miasta, gdzie poprzez umieszczenie napisu i herbu na fryzie przyciągają uwagę mieszkańców i docierają z informacjami do szerokiego grona odbiorców.

Kolejna z naszych realizcji cieszy oko klientów myjni samochodowej. Gablota dzięki przeszkleniu idealni prezentuje zgromadzone w niej środki pielęgnacyjne do aut. 

Klapa rewizyjna, cóż to takiego? Nie każdemu znane jest to pojęcie  więc spieszę z wyjaśnieniem. Klapa rewizyjna umieszczana głównie na suficie lub w podłodze, która umożlliwia łatwy dostęp do instalacji, które mamy umieszczone pod sufitem. Tak realizacja miała właśnie miała u nas miejsce więc chcemy ją zaprezentować.

Szafka nocna tak bardzo przydatna w każdej sypialni, którą możemy wykonać sami w domowym zaciszu dzięki odpowiednio dociętym elementom.

W naszej ofercie pojawiła się nowa opcja dodatkowa. Jest nią filc ozdobny nanoszony na podłoże gabloty na sztandar. Filc jest miękki w dotyku i ciepły w odbiorze. Standardowe kolory to: czekolada, wiśnia, koniczyna, mech chaber i stal. Kolor prezentowanych filców na wyświetlaczu może różnić się od rzeczywistego. Dla pewności można zamówić wzornik danego koloru, aby mieć pewność, że jest on właściwy. Koszt naniesie filcu w gablocie sztandar to 149zł netto czyli 183,27 brutto. W przypadku chęci zakupu gabloty na sztandar wraz z podłożem filcowym, przy składaniu zamówienia należy w uwagach wpisać filc i wybrany kolor. wzornik filców ozdobnych do gablot na s

Przesłona PST wykonana z profilu aluminiowych anodowanych na srebrno, przeszklenie z plexi.Grubość przesłony 2cm. Nóżki mają 30cm i wystają z obu stron po 14cm. W standardowo prześwit między biurkiem a przesłoną to 3cm, opcjonalnie można go zwiększyć.